Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Трускавецькими податківцями проводяться тренінги щодо порядку заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи

19.04.2019

Громадяни, які днями відвідали Центр обслуговування платників Трускавецької ДПІ Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області, мали змогу дізнатись про особливості кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році, порядок заповнення декларації про майновий стан і доходи й строки її подання, а також про податкову знижку.

Так, громадян цікавила можливість компенсації частини витрат у вигляді податкової знижки, необхідність декларування іноземних доходів та успадкування майна не від членів сім`ї першого та другого ступеня споріднення, доходів, отриманих від надання в оренду майна (рухомого та нерухомого), доходів від репетиторської діяльності, від виконання робіт чи надання послуг фізичним особам, які не є підприємцями або не провадять незалежну професійну діяльність, а також термін сплати податкового зобов’язання.

Окрім того, для більшості з них стало новиною можливість заповнення декларації про майновий стан і доходи через «Електронний кабінет», який передбачає часткове автоматичне заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.

Нагадаємо, що кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у минулому році, яка стартувала з січня 2019 року, до 02 травня поточного року (включно). Саме в цей термін громадянам необхідно прозвітувати про свої доходи, у випадку якщо вони не оподатковувались під час виплати. Разом з цим, для отримання податкової знижки Декларацію можна подати протягом усього року.