Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Тренінг – практикум для платників відбувся в Самбірському управлінні

22.04.2019

Триває деклараційна кампанія. Податківці активно роз’яснюють громадянам нюанси декларування доходів, які підлягають обов’язковому декларуванню.

Днями фахівці Самбірського управління провели тренінг-практикум для платників податків. Сьогодні Державна фіскальна служба пропонує платникам для зручності та комфорту електронні сервіси. З метою підвищення якості обслуговування та спрощення процедури подання податкової декларації ДФС запроваджено новий електронний сервіс в «Електронному кабінеті», який надає змогу:

- скоротити час і витрати на подання звітності;

- мінімізувати помилки при заповненні декларації;

- надати копії первинних документів як додаток до декларації в онлайн режимі.

Під час тренінгу присутніх навчали, як скориставшись сервісом «Електронний кабінет», подати  податкову декларацію про майновий стан і доходи за звітний 2018 рік.

Також акцентували увагу на тому факті, що Декларацію про доходи за новою формою можна подати будь-яким із способів: надіслати засобами електронного зв’язку в електронній формі, особисто громадянином або надіслати поштою.

З метою зберігання Вашого часу та упередження виникнення черг, запрошуємо, не очікуючи кінцевого терміну для подання декларацій, відвідати наш ЦОП та скористатись кваліфікованою порадою щодо заповнення декларації у фахівців центру обслуговування, – повідомили в управлінні.