Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Декларування громадянами доходів отриманих у 2018 році

24.04.2019

Нагадуємо, що до завершення кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році, залишився один тиждень. Останній день подання декларації про майновий стан та доходи - 2 травня 2019 року. 

Слід зазначити, що в продовж останніх днів громадяни Львівщини активно продовжують подавати річні декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році.

Станом на 24 квітня 2019 року, до фіскальних органів Львівської області звернулось 150 громадян, які задекларували доходи в розмірі понад 1 мільйон гривень, що свідчить про досить високий рівень податкової культури в суспільстві.

Також, двома мешканцями нашої області визначено та задекларовано більше 1 мільйона гривень податкових зобов’язань за підсумками діяльності 2018 року.

В свою чергу, Головне управління ДФС у Львівській області запрошує усіх громадян області, у яких в 2019 році виник обов’язок щодо подання декларації про майновий стан і доходи, не чекати 2 травня, а вже сьогодні його виконати.

Поряд з цим, доводимо до відома, що сума податкового зобов’язання, зазначена в поданій річній декларації, сплачується громадянами самостійно до 1 серпня 2019 року.

Одночасно повідомляємо, що неподання або несвоєчасне подання декларації про майновий стан і доходи тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень (п. 120.1 ст.120 Податкового кодексу) та адміністративну відповідальність в розмірі від 3-ох до 8-ми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  (ст. 164-1 КпАП).