Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Декларування доходів громадянами Львівської області

24.04.2019

Результати Архів опитувань

Декларування доходів громадянами Львівської області

24.04.2019

Головне управління ДФС у Львівській області повідомляє, що на сьогоднішній день, відомі артисти та спортсмени Львівщини активно декларують іноземні доходи. Так, титулований шахіст та наш земляк задекларував доходи, які отримав за перемоги в різного роду міжнародних турнірах за кордоном. Також, ряд інших публічних людей області на сьогодні виконали свій обов’язок та подали річні декларації про майновий стан і доходи за 2018 рік.

При цьому нагадуємо, що громадяни, які впродовж 2018 року отримували іноземні доходи підпадають під дію пп. 170.11.1 п. 170.11 ст. 170 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – Податковий кодекс), згідно якої, у разі якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, сума такого доходу включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку - отримувача, який зобов'язаний подати річну податкову декларацію, та оподатковується за ставкою, визначеною пунктом 167.1 статті 167 Податкового кодексу.

Поряд з цим повідомляємо, що відповідно до пп. 170.11.2 п. 170.11 ст. 170 Податкового кодексу, у випадку якщо згідно з нормами міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, платник податку може зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном, він визначає суму такого зменшення за зазначеними підставами у річній податковій декларації.

З врахуванням вимог Податкового кодексу, Головне управління ДФС у Львівській області запрошує публічних та відомих людей Львівщини, а також громадян, які працювали за межами України виконати свій Конституційний обов’язок та задекларувати іноземні доходи.