Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Турківській ДПІ проведено тренінг з питань декларування доходів громадян

24.04.2019

Нещодавно в Турківській ДПІ відбувся тренінг для платників податків, під час якого начальник ДПІ Марія Павлович розповіла про основні аспекти цьогорічної кампанії декларування.

Зокрема, Марія Павлович наголосила, що обов’язковим подання декларацій є для тих, хто у 2018 році отримав доходи від незалежної професійної діяльності, іноземні доходи, прибутки від інвестицій, здавання майна в оренду, продажу власної сільськогосподарської продукції, отримання спадку тощо.

Також посадовиця розповіла про порядок отримання податкової знижки громадянами, які сплачували кошти за навчання у вітчизняних закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, відсотки за іпотечним житловим кредитом, здійснювали витрати, пов’язані з переобладнанням транспортного засобу та інші витрати, передбачені Податковим кодексом України.

При цьому наголосила, що громадяни подають податкову декларацію за місцем своєї реєстрації до 02 травня п.р., для осіб, які бажають скористатися податковою знижкою – до 31 грудня 2019 року.

Крім того звернула увагу, що в цьому році для реалізації права на податкову знижку громадяни можуть скористатися новим сервісом в Електронному кабінеті, запровадженим ДФС України і подати декларацію.

Також присутні отримали практичні поради щодо заповнення декларацій та відповіді на поставлені їй запитання.