Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Зустріч у студії Дрогобицької інформаційної FM-станції «Твоє радіо» щодо особливостей декларування доходів громадян

03.05.2019

Про всі особливості кампанії декларування – 2019 розповів заступник начальника - начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області Олег Кручай в студії Дрогобицької інформаційної FM-станції «Твоє радіо», яка здійснює цілодобове мовлення з міста Дрогобича та є однією з найрейтинговіших локальних радіостанцій Львівщини. Цілодобовий ефір, оперативні та неупереджені новини, популярні програми та музика, – усе це робить хвилю 101,4 FM улюбленою радіостанцією багатьох тисяч слухачів. Загальна група, на яку спрямований формат «Твого радіо» – люди віком 20-40 років, що складає орієнтовно 45,7 % мешканців Львівщини.

Ведуча радіостанції задавала найбільш поширені та актуальні питання, які цікавили мешканців Дрогобицького регіону. Слухачі мали змогу дізнатись про правила, терміни та особливості подання декларації про майновий стан і доходи, дізнались про новий електронний сервіс в «Електронному кабінеті» платника, який значно спрощує процедуру подання податкової декларації.

Посадовець наголосив на необхідності декларування доходів у випадках:

- отримання доходів не від податкових агентів. До таких доходів належить, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам, успадкування чи отримання в дарунок майна не від членів сім’ї першого та другого ступеня споріднення, тощо;

- отримання від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування. До таких доходів відносяться, зокрема, операції з інвестиційними активами;

- отримання іноземних доходів та в інших випадках, передбачених законодавством.

Інформував, що декларація громадянами подається за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою до 2 травня поточного року. Для громадян, які мають право на податкову знижку – до 31 грудня 2019 року.

Окремо зупинилися на питанні реалізації права на отримання податкової знижки, передбаченої положеннями Податкового кодексу України.

Слухачам були надані роз’яснення щодо заповнення декларації про майновий стан та доходи, зокрема для отримання податкової знижки.

На завершення посадовець зауважив, що всю необхідну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації можна отримати у Центрах обслуговування платників ДПІ Дрогобицького управління. Отож, закликав громадян, що знаходяться у зоні обслуговування Дрогобицького управління, виконати свій конституційний обов’язок – задекларувати свої доходи та прозвітувати вчасно.