Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Протокол зустрічі з громадськістю Львівського регіону від 20.05.2016

20.05.2016

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 Протокол зустрічі з громадськістю Львівського регіону

Дата проведення: 20.05.2016.

Початок проведення: 11.00 год.

Місце проведенням.Львів, вул.Стрийська,35, актовий зал.

Головує: перший заступник начальника  ГУ ДФС у Львівській області Р.Ганюк.

Учасники зустрічі: заступники начальника ГУ ДФС у області, начальники самостійних структурних підрозділів ГУ ДФС у області, начальники ОДПІ ГУ ДФС у області.

Представники громадськості (згідно списку).

Порядок денний:

  1. Про результати роботи ГУ ДФС у січні-квітні 2016 р. Реформування. Плани. Перспектива.

Доповідач: Перший заступник начальника  ГУ ДФС у Львівській області Руслан Ганюк.

  1. Про роботу Громадської ради при ГУ ДФС у Львівській області.

Доповідач: голова Громадської ради при ГУ ДФС у Львівській області Віктор Горбач.

  1. Про проблемні питання, які виникають у компаній з іноземними інвестиціями.

Доповідач: голова Данської бізнес асоціації Ларс Вестб’єрг, директор ДК «Сіка Футвеєр а/с» Олег Яницький, регіональний менеджер Західноукраїнського офісу Європейської бізнес асоціації Маряна Луцишин.

  1. Про проблемні питання у платників, які виникають у ЦОПах, при поданні звітності (в т.ч. звітності в електронному вигляді).

Доповідач: член Правління Громадської ради при ГУ ДФС у Львівській області, голова асоціації роботодавців Перемишлянського району Наталя Писарчук.

  1. Проблемні питання адміністрування  акцизного податку.

Доповідач: голова Координаційної Ради ГО «Львівська асоціація сомельє» Інга Коренєва, член правління Громадської ради при ГУ ДФС у Львівській області Володимир Кришталь.

  1. Повноваження громадськості у районах м.Львова (створення осередків Громадської ради при кожній ДПІ)

Доповідач: Голова ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський

  1. Різне.

СЛУХАЛИ:

Перший заступник начальника ГУ ДФС у Львівській області Руслан Ганюк прозвітував про виконання покладених на фіскальну службу завдань та функцій - наповнення державної казни та боротьби з тіньовою економікою. Наголосив, що впродовж чотирьох місяців цього року спостерігається позитивна динаміка надходжень до бюджетів всіх рівнів у Львівській області по всіх основних платежах та подякував за таку плідну співпрацю платникам податків Львівщини, які попри складну ситуацію в державі, справно виконують свій обов’язок – ретельно сплачують податкові платежі, продовжують діяльність, підвищують працівникам заробітну плату.

Руслан Ганюк зазначив, що до Державного бюджету зростання надходжень по податках і зборах, контроль за справлянням яких покладено на Головне управління ДФС у Львівській області,  відбулось на 70% порівняно з січнем-квітнем 2015 року, до місцевих бюджетів – у 1,5 рази більше, не дивлячись на те, що великі платники податків щорічно переходять на облік в СДПІ, що свідчить про поступову детінізацію економіки регіону, відмову платників від використання схем ухилення від сплати податку. Вагому роль, в цьому процесі відіграло введення системи електронного адміністрування податку на додану вартість.

Віктор Горбач, голова Громадської ради при ГУ ДФС у Львівській області , розповів про роботу Громадської ради, постійнодіючих комісій та закликав до активної співпраці з органами ДФС.

У доповідях голови Данської бізнес асоціації Ларса Вестб’єрга, директора ДК «Сіка Футвеєр а/с» Олега Яницького, регіонального менеджера Західноукраїнського офісу Європейської бізнес асоціації Маряни Луцишин йшлося про те, що одною з проблем у компаній з іноземними інвестиціями є нечесна ситуація на ринку праці, де деякі вітчизняні суб’єкти господарювання виплачують зарплату у «конвертах», не оформленні трудових відносин з працівниками, виплати заробітної плати в розмірі, меншому встановленого законодавством рівня, що призводить до відтоку іноземних інвестицій з регіону.

Член Правління Громадської ради при ГУ ДФС у Львівській області, голова комісії податкової політики при Громадській раді, голова асоціації роботодавців Перемишлянського району Наталя Писарчук виступила з проблемними питаннями, які виникають у платників податків у ЦОПах, як у містах так і у віддалених районах області при поданні звітності (в т.ч. звітності в електронному вигляді). Зупинилася на сервісних функціях фіскальної служби, зокрема, проблемах черг при поданні звітності, скороченні чисельності працівників в ЦОПах, секторів реєстрації користувачів при Акредитованому центрі сертифікації ключів.

Голова Координаційної Ради ГО «Львівська асоціація сомельє», член Громадської колегії Інга Коренєва звернулася з письмовою пропозицією до керівництва ГУ ДФС області, Громадської ради при ДФС України вирішити на законодавчому рівні недосконалості, які виникають при адмініструванні акцизного податку, зокрема про затвердження нової форми звітності.

Звернувся з пропозиціями до керівництва ГУ ДФС у Львівській області, голова ГО «Рабів до раю не пускають», Іван Спринський щодо створення осередків громадської ради при ОДПІ та широкому висвітленні таких заходів у ЗМІ (запрошень платників малого та середнього бізнесу, громадських активістів, ЗМІ та конструктивного діалогу).

Заключне слово:

Перший заступник начальника ГУ ДФС у Львівській області Руслан Ганюк подякував всім присутнім за роботу та співпрацю та запропонував такі зустрічі, в подальшому проводити щоквартально.

Представники громадськості Львівського регіону мали змогу обговорити проблеми, висловити свої зауваження та побажання, та отримати відповіді на питання, які їх цікавили.

Список представників громадськості та бізнесу 20 травня 2016 року 

 


 

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети