Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Ігор Кондро: «Офіційне працевлаштування – це не лише додаткові надходження в бюджет, а й соціальний захист найманих осіб»

09.11.2018

Сьогодні відбулося засідання Координаційно-дорадчої ради з питань підприємництва при Львівській облдержадміністрації щодо заходів, спрямованих на детінізацію найманої праці.

Участь у ньому взяли голова обласної державної адміністрації Олег Синютка, начальник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро та керівництво Головних управлінь Держпраці та Пенсійного фонду у Львівській області.

Під час виступу очільник фіскальної служби області Ігор Кондро підкреслив, що за 10 місяців цього року надходження по податку на доходи фізичних осіб зросли на 27 %. Такий приріст відбувся не лише завдяки збільшенню мінімальної зарплати, але і завдяки проведеній роз’яснювальній роботі з роботодавцями щодо дотримання норм трудового законодавства.

Так, протягом січня-жовтня заслухано 4617 керівників, які виплачували зарплату менше мінімальної. Як результат – додаткові надходження ПДФО, єдиного внеску та військового збору в сумі 12,6 млн. гривень.

«В області є позитивна динаміка зменшення кількості підприємств з 2446 до 1716 у жовтні, тобто на 730 менше з початку 2018 року, які виплачують зарплату нижче мінімальної. Станом на 01.11.2018 року легалізовано 10073 найманих працівників і є великі сподівання, що ця кількість зростатиме щодня» – наголосив Ігор Кондро. Як результат, в 11034 найманих працівників зросла зарплата. На понад 5,6 тис. працівників зросла кількість тих, чия зарплата є в діапазоні від 4 до 7,5 тис. гривень, на понад 39 тис. осіб зросла кількість працівників з зарплатою, вищою 7,5 тис. гривень.

Ігор Кондро зазначив, що особливу увагу з боку фіскальної служби області під час проведення перевірок буде привернуто до діяльності підприємств, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями. З їх загальної кількості 5127 суб’єктів господарювання – 1985 суб’єктів (39%) не використовують найману працю, 1120 суб’єктів (22%) мають лише одного найманого працівника. Третина найманих працівників (7457 осіб) отримують середню зарплату від 3842 до 4063 гривень в місяць.