Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Результати роботи Дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Львівської митниці ДФС у січні-лютому 2019 року

13.03.2019

Згідно із частиною першою статті 64 Закону України «Про державну службу» (далі - Закон) за невиконання або неналежне виконання посадових обов’язків, визначених цим Законом та іншими нормативно-правовими актами у сфері державної служби, посадовою інструкцією, а також порушення правил етичної поведінки та інше порушення службової дисципліни державний службовець притягається до дисциплінарної відповідальності у порядку, встановленому Законом.

Відповідно до статті 69 Закону для здійснення дисциплінарного провадження на Львівській митниці ДФС діє дисциплінарна комісія з розгляду дисциплінарних справ, яка складається з п’ятнадцяти осіб. До її складу входять по 7 представників керівника митниці та первинної профспілкової організації митниці, а також один представник громадських об’єднань.

З метою визначення ступеня вини, характеру і тяжкості вчинених посадовими особами митниці дисциплінарних проступків, дисциплінарною комісією митниці здійснюється розгляд дисциплінарних справ, та готуються відповідні пропозиції щодо застосування дисциплінарних стягнень керівнику митниці.

В рамках дисциплінарних проваджень з початку 2019 року Дисциплінарною комісією з розгляду дисциплінарних справ Львівської митниці ДФС проведено 2 службових розслідування в рамках здійснюваних дисциплінарних проваджень, в ході яких встановлено наявність ознак дисциплінарних проступків в діях п’яти посадових осіб митниці. Одне службове розслідування триває.

Протягом січня-лютого 2019 року, за поданнями дисциплінарної комісії притягнено до дисциплінарної відповідальності 29 посадових осіб Львівської митниці ДФС, зокрема: стосовно п’ятнадцяти осіб застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді оголошення зауваження, до чотирнадцяти осіб, вісім з яких керівники структурних підрозділів митниці, застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді догани.

Частиною першою статті 68 Закону встановлено, що дисциплінарні провадження ініціюються суб’єктом призначення.

Протягом січня-лютого 2019 року керівником Львівської митниці ДФС ініційовано 17 дисциплінарних проваджень відносно працівників митниці.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети