Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Результати роботи відділу з питань запобігання та виявлення корупції Львівської митниці ДФС щодо проведених заходів із запобігання та протидії корупції та чергового етапу електронного декларування в Україні у січні-червні 2019 року

17.07.2019

Працівниками відділу з питань запобігання та виявлення корупції Львівської митниці ДФС протягом поточного року з метою забезпечення заходів щодо запобігання корупції та контролю за дотриманням у структурних підрозділах Львівської митниці ДФС Закону України «Про запобігання корупції», Правил етичної поведінки в органах ДФС, затверджених наказом ДФС від 03.04.2019 № 257 проведено 135 профілактичних заходів шляхом надання працівникам митниці роз’яснювальної, методичної та консультативної допомоги з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства.

Протягом поточного року працівниками підрозділу ініційовано та прийнято участь у проведенні 46 службових (тематичних) перевірок. За результатами проведених перевірок скеровано подання про позбавлення премії 28 працівникам.

По виявлених фактах недотримання вимог законодавства ініційовано відкриття дисциплінарних проваджень та проведення 18 службових розслідувань відносно посадових осіб Львівської митниці ДФС, в тому числі 12 службових розслідувань щодо встановлення причин та умов, що призвели до вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, невиконання вимог антикорупційного законодавства та усунення причин і умов, які спричинили вчинення зазначених порушень.

За результатами розгляду матеріалів перевірок та службових розслідувань прийнято рішення про притягнення 4 осіб до дисциплінарної відповідальності, зокрема: у вигляді оголошення догани - 1 працівника, у вигляді оголошення неповної службової відповідності - 1 працівника та у вигляді оголошення зауваження - 2 працівників.

Крім цього, 21.06.2019 працівниками БКОЗ УСБ України у Львівській області спільно з слідчими ТУ ДБР у м. Львові із залученням працівників відділу з питань запобігання та виявлення корупції Львівської митниці ДФС, в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні, за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, затримано працівників відділу митного оформлення митного поста Львівської митниці ДФС за підозрою в отриманні неправомірної вигоди за не створення штучних перешкод у переміщенні товарів через державний кордон України в межах норм, визначених чинним законодавством.

Під час проведення обшуку виявлено та вилучено грошові кошти у сумі 80 тис. грн., які імовірно могли бути предметом неправомірної вигоди.

Цього ж дня, по факту отримання неправомірної вигоди слідчим прийнято рішення про оголошення працівнику відділу митного оформлення митного поста Львівської митниці ДФС підозри у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

На даний час відносно згаданого працівника прийнято рішення про відкриття дисциплінарного провадження та відсторонення від виконання обов’язків.

Вкотре звертаємося до представників підприємств та громадян, яким відомі факти корупційних правопорушень або правопорушень, пов'язаних з корупцією, порушень Правил етичної поведінки в органах ДФС посадовими особами Львівської митниці ДФС, з проханням повідомляти (можливо анонімно) відділ з питань запобігання та виявлення корупції Львівської митниці ДФС за телефоном: (032) 258 99 71, поштою: 79000, м. Львів, вул. Костюшка, 1.

 

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети