Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Результати роботи відділу з питань запобігання та виявлення корупції Львівської митниці ДФС щодо проведених заходів із запобігання та протидії корупції та чергового етапу електронного декларування в Україні у січні-серпні 2019 року

13.09.2019

Працівниками відділу з питань запобігання та виявлення корупції Львівської митниці ДФС протягом 2019 року з метою забезпечення заходів щодо запобігання корупції та контролю за дотриманням у структурних підрозділах Львівської митниці ДФС Закону України «Про запобігання корупції», Правил етичної поведінки в органах ДФС, затверджених наказом ДФС від 03.04.2019 № 257, проведено 170 профілактичних заходів шляхом надання працівникам митниці роз’яснювальної, методичної та консультативної допомоги з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства.

Протягом поточного року працівниками підрозділу ініційовано та прийнято участь у проведенні 55 перевірок. За результатами проведених перевірок скеровано подання про позбавлення премії 28 працівникам.

Поряд з цим, по виявлених фактах недотримання вимог законодавства ініційовано відкриття дисциплінарних проваджень та проведення 19 службових розслідувань відносно посадових осіб Львівської митниці ДФС, в тому числі, 12 службових розслідувань щодо встановлення причин та умов, що призвели до вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, невиконання вимог антикорупційного законодавства та усунення причин і умов, які спричинили вчинення зазначених порушень.

За результатами розгляду матеріалів перевірок та службових розслідувань прийнято рішення про притягнення 7 осіб до дисциплінарної відповідальності, зокрема: у вигляді звільнення з державної служби – 2 працівників, у вигляді оголошення догани – 1 працівнику, у вигляді оголошення неповної службової відповідності – 1 працівнику та у вигляді оголошення зауваження – 3 працівникам.

Крім цього, працівниками відділу з питань запобігання та виявлення корупції Львівської митниці ДФС в серпні поточного року вивалено 2 факти зловживання посадовими особами Львівської митниці ДФС службовим становищем під час здійснення митних формальностей. Зібрані матеріали скеровано до правоохоронного органу для надання правової оцінки та прийняття рішення згідно вимог законодавства. За результатами розгляду вказаних матеріалів правоохоронним органом внесено відомості про вчинення посадовими особами Львівської митниці ДФС кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудові розслідування за попередньою правовою кваліфікацією, передбаченою ч. 2 ст. 364 КК України.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети