Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Місцеві новини

  • Працівники податкових органів здійснюють упереджувальні заходи серед суб’єктів господарювання, які затримують виплату заробітної плати або виплачують її нижче встановленого законодавством мінімуму. Для цього керівників підприємств та підприємців запрошують на засідання робочої групи, на яких

  • Днями завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб Яворівського відділення Городоцької ОДПІ Ігор Процик провів лекцію для старшокласників Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Він розповів школярам про податки та їх роль у соціально-економічному житті країни, про особливості формування бюджету

  • Громадяни, які здають в оренду житлову чи іншу нерухомість, а також рухоме майно, зобов’язані задекларувати доходи від здачі такого майна в оренду, - зазначила головний державний інспектор Сокальського відділення Червоноградської ОДПI Галина Прачун.

  • Про це інформував заступник начальника - начальник Сихівського відділення Галицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Ігор Лазорко під час брифінгу для представників засобів масової інформації.

  • На запитання платників податків під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія» відповідав заступник начальника-начальник Сихівського відділення Галицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Ігор Лазорко.

  • Нещодавно у Франківському відділенні Залізничної ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області під час чергової зустрічі представники влади обговорили питання легалізації заробітної плати.

  • Напередодні, у приміщенні сільської ради села Добросин, під головуванням першого заступника голови Жовківської райдержадміністрації Любові Дунець, та за участю керівників контролюючих органів, та сервісних служб Жовківського району, зокрема податківців, відбулась зустріч з місцевими підприємцями, та

  • Начальник відділу обслуговування платників податків Буської ОДПІ Анна Третьякова відповіла на актуальні питання щодо розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації.

  • В Буській ОДПІ відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія». Під час телефонного зв’язку абоненти отримали відповіді з питань застосування спрощеної системи оподаткування.

  • Під час чергового сеансу телефонної ,,гарячої лінії” на запитання платників податків відповідала начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Лідія Рибак: