Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Місцеві новини

  • В Буській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбулась зустріч заступника начальника інспекції Миколи Приставського з представниками ЗМІ щодо підсумків кампанії декларування – 2018.

  • Нещодавно у приміщенні Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ДФС у Львівській області відбувся семінар-практикум для платників податків, де бухгалтери та підприємці вивчали актуальні питання податкового законодавства.

  • Нещодавно до Центру обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ДФС у Львівській області завітали вихованці Сокальського дошкільного навчального закладу №1 „Калинка”. Завідувач сектору обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Богдана Жукова

  • В Буській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань застосування податкового законодавства та надання адміністративних послуг. На запитання платників відповідала начальник відділу обслуговування платників Третьякова А. В.

  • Нещодавно фахівцями Сколівського відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області було проведено нараду - семінар для платників податків. На семінарі детально розглянули питання щодо заповнення та подання Декларації ФОП- платником єдиного податку 3 групи.

  • Нещодавно відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення за участю ГУ Держпраці у Львівській області, управління соціального захисту населення, управління економічної політики райдержадміністрації, представників Сколівського відділення Стрийської ОДПІ

  • На черговому засіданні міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення представники органів місцевої влади спільно з керівництвом Червоноградської ОДПІ обговорили питання щодо дотримання вимог законодавства оплати праці.

  • З метою покращення інформування платників податків про роботу електронних сервісів ДФС, зокрема Електронного кабінету платника, Державна фіскальна служба України надала для використання в роботі:

  • Нещодавно, перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець провела засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та сплати податкових платежів. Участь у роботі робочої групи взяли фахівці фіскальної служби Жовківського району.

  • 17 травня весь світ святкує День вишиванки, свято, присвячене українській національній культурі і традиціям. У цей день, який щороку відзначається у третій четвер травня, усі охочі можуть долучитися до свята.