Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Привітання з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України в Галицькій ОДПІ!

23.08.2016

У святкових вишиванках колектив Галицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відзначив День Державного Прапора України та День Незалежності України. Начальник Галицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Парубій Олена Володимирівна привітала працівників інспекції.

«Прийміть найсердечніше вітання і побажання з нагоди двох найвеличніших національних свят нашої державності - Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України!

Для всіх нас Державний Прапор України є символом суверенітету держави. Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують, як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану - символу мирної праці і достатку.

День Незалежності України - це знаменний день демократії та громадської злагоди нашого народу став поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.

З нагоди Дня Незалежності нашої держави бажаю Вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту.

Нехай кожен день буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а Ваші добрі справи примножать славу рідної України.

Від сумлінності виконання обов’язків кожного працівника інспекції певною мірою залежить благополуччя наших співвітчизників - працівників бюджетної сфери, пенсіонерів, малозабезпечених сімей. Тому кожен з нас має виконувати свою роботу зі знанням справи та залишатися вірним громадянському обов’язку працівника податкової», - наголосила Олена Володимирівна.

Окрім найсердечніших вітань і побажань з нагоди свята, начальник інспекції зазначила, що діяльність Галицької ОДПІ є важливою для економічного та соціального розвитку країни. Своїми діями податківці докладаються до загальнонаціональної справи - розбудови нової європейської держави України і потрібно зробити усе, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум наших зусиль, аби наблизити пору розквіту України.