Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Відбулась зустріч з представниками місцевих рад та громад

12.01.2017

Нещодавно в залі засідань Жидачівської райдержадміністрації відбулася нарада із сільськими, селищними, міськими головами та головами об’єднаних територіальних громад району. Із представниками місцевих громад спілкувалися: перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин, голова районної ради Ігор Кос, народний депутат України Андрій Кіт. У нараді також взяв участь начальник Жидачівського відділення Стрийської ОДПІ Володимир Гребінь.

На нараді обговорювались питання дотримання вимог безпеки життєдіяльності під час Різдвяних свят, про організацію пасажирських перевезень, про розроблення місцевих програм енергозбереження, про територіальну оборону України, про надання електронних декларацій про доходи за 2016 рік.

Мова також йшла про необхідність об’єднання зусиль районних служб та місцевих громад та проведення відповідних заходів для забезпечення стабільної роботи господарського комплексу району , було акцентовано увагу на важливості вирішення завдань соціально-правового захисту учасників АТО. Присутній на зустрічі із представниками районної влади та місцевих громад народний депутат України Андрій Кіт розповів про основні напрямки бюджетної політики у 2017 році.