Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Про усунення розбіжностей та виправлення помилок в податковому розрахунку ф.1-ДФ та звітності з ЄСВ

12.01.2017

Фахівцями Жидачівського відділення Стрийської ОДПІ було проведено 2 зустрічі з податковими агентами та страхувальниками та проведено 2 практичні тренінги щодо порядку заповнення, виправлення помилок податковими агентами в Податковому розрахунку сум доходу, нарахованого на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за ф.1-ДФ та усунення розбіжностей в розрахунку 1-ДФ за 3 квартал 2016 року та звітності з ЄСВ.

Наголошено, що розрахунок за ф.№1-ДФ подається до податкового органу за місцезнаходженням податкового агента окремо за кожний квартал протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу. Розрахунок за ф. №1-ДФ подається лише у випадку нарахування сум доходів на користь платника податку протягом звітного періоду незалежно від їх фактичної виплати. Нарахований дохід у Розрахунку за ф. № 1-ДФ відображається повністю без жодних, передбачених чинним законодавством вирахувань за такого доходу.

Особливу увагу акцентовано на порядку коригування наданого та прийнятого розрахунку 1-ДФ на підставі виявлених податковим агентом помилок або повідомлень про помилки, виявлені податковим органoм: при необхідності проведення коригувань форми 1-ДФ до закінчення терміну її надання представляється новий звітний 1-ДФ, а Уточнюючий розрахунок 1-ДФ представляється при необхідності проведення коригувань після закінчення терміну її надання. Уточнююча 1-ДФ може надаватися як за звітний період, тaк і зa попередні періоди. У обох випадках для виправлення помилки необхідно представляти інформацію лише по уточнюваних (що виправляються) рядках і реквізитах. При цьому вказується інформація, яку необхідно виключити, а також інформація, яку необхідно включити в 1-ДФ для виправлення помилки. На прикладах розглянуто коригування (уточнення) окремо двох розділів форми.