Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Миколаївське відділення Стрийської ОДПІ: під час зустрічі - про основні зміни податкового законодавства у 2017 році

14.02.2017

Днями начальник Миколаївського відділення Стрийської ОДПІ Микола Ференц під час зустрічі з платниками податків розповів про основні зміни в законодавстві, які вступили в дію з 1 січня 2017 року.

Присутні дізналися про новації, що стосуються спрощеної системи оподаткування, порядку оподаткування доходів фізичних осіб – підприємців на загальній системі оподаткування, застосування реєстраторів розрахункових операцій, сплати єдиного соціального внеску.

Зокрема посадовець наголосив, що в 2017 році мінімальний розмір ЄСВ становить 704,00 грн. на місяць, при цьому обов’язок його сплачувати виникає у фізичних осіб-підприємців незалежно від того, здійснювали вони діяльність чи ні. Водночас, підприємці, віднесені до першої групи платників єдиного податку, отримали право сплачувати 50% мінімального єдиного внеску (352,00 грн.), при цьому страховий стаж для них нараховуватимуть пропорційно сплаченому внеску.

Також,  Микола Ференц розповів про зміни в адмініструванні місцевих податків, зокрема, податку на майно, відмінне від земельної ділянки. Посадовепць повідомив, що  у 2017 році фізичні особи сплачуватимуть податок за житлову та нежитлову нерухомість за ставками та з використанням пільг, які діяли у 2016 році. А от платники податку – юридичні особи сплачуватимуть податок за житлову та нежитлову нерухомість за ставками 2017 року. Вони самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня і до 20 лютого 2017 року подають до державних податкових інспекцій за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Окрім того, платники податків Миколаївщини дізналися про санкції, які будуть застосовуватись до роботодавців у разі виявлення працівників з неоформленими трудовими договорами, виплати заробітної плати «в конверті»,  недотриманні мінімальних державних гарантій в оплаті праці.