Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Семінар-навчання на Турківщині

17.03.2017

Нещодавно в приміщенні Турківської РДА відбувся семінар-навчання за участю фахівців Турківського відділення Самбірської, представників Старосамбірського об`єдноного управління Пенсійного фонду та Турківського районного центру зайнятості.

В ході семінару розглядались питання основних змін в законодавстві щодо підвищення мінімальної заробітної плати, особливостей нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору, правильності заповнення звітності з податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

На зустріч були запрошені бухгалтери підприємств Турківщини, державних та комунальних установ і організацій, представники засобів масової інформації.

Присутні активно долучилися до обговорення порушених питань. Проведена зустріч вкотре  підтвердила, що конструктивний діалог з платниками дозволяє ефективно вирішувати проблемні питання, що, в свою чергу, сприяє стабільному наповненню бюджетів усіх рівнів.