Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

«Податки очима дітей-2017»: є переможці!!!

18.04.2017

Традиційний конкурс дитячої творчості «Податки очима дітей-2017», який щороку проводить Городоцька ОДПІ задля формування високої податкової культури та виховання економічної грамотності серед молоді – майбутніх платників податків, фінішував. Тож 7 квітня у приміщенні виставкового залу Городоцької МАМ ім.П.Андрусіва, вихованці якої дуже активно долучилися до змістовного мистецького процесу, відбулося нагородження переможців районного етапу конкурсу.

Авторів кращих робіт визначила фахова комісія. Загалом 13 учасників отримали грамоти та подарунки за креативний підхід і мистецьку майстерність, втілені у конкурсних роботах. Працівники Городоцької ОДПІ висловили сподівання на те, що участь у таких змагах сприяє глибшому розумінню юним поколінням ролі податків у житті держави та суспільства, а також реалізації дітьми своїх творчих здібностей. Також, окрема подяка керівництву відділу освіти РДА та Малої академії мистецтв за сприяння в організації конкурсу. Загалом до змагу долучилося 60 школярів району віком від 8 до 15 років. Вони представили свої тематичні малюнки, роботи виконані в техніках квілінгу, випалювання по дереву тощо.

Кращі роботи були відібрані для участі у другому етапі, який відбудеться протягом травня-червня 2017 року в Головному управлінні ДФС у Львівській області.