Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ виховує майбутніх платників податків

19.05.2017

Головний державний інспектор сектору податків і зборів фізичних осіб Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Тетяна Хмизь днями провела зустріч з учнями Сокальського НВК “ЗШ І-ІІІ ступенів №4-ліцей”. Під час зустрічі із старшокласниками податківець  прочитала лекцію на податкову тематику.

Особливу  увагу молоді привернули питання отримання податкової знижки на навчання. Учні отримали корисну інформацію про те хто має право на отримання податкової знижки, які документи необхідно мати,  куди та у який термін слід подати декларацію про доходи.

Сьогодні діти усвідомлюють свою громадянську позицію і хочуть бути ще більш обізнаними з вимогами податкового законодавства. Тож і прикладають максимум зусиль для того, щоб майбутні платники податків були законодавчо підкованими. Майбутні платники податків повинні розуміти важливість наповнення державної скарбниці та бути свідомими громадянами нашої держави.

Учні проявляли неабияку зацікавленість, тому зустріч відбулась у вигляді дискусії, наприкінці учні отримали відповіді на усі свої запитання, а їх було чимало.