Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Фахівцями Турківського відділення Самбірської ОДПІ проведено практикум для представників бізнесу

19.05.2017

Днями фахівцями Турківського відділення Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області був проведений практикум (тренінг) для представників бізнес-спільноти.

Завідувач сектором податків і зборів з юридичних осіб Музика Наталія Михайлівна розглянула новації які запроваджено податковим законодавством України.

Наталія Музика повідомила, що 1 квітня 2017 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України (далі – ПКМУ) від 29.03.2017 №189, «Деякі питання бюджетного відшкодування податку на додану вартість» (далі – ПКМУ №189) якою встановлено, що відшкодування узгоджених сум ПДВ, зазначених у Тимчасовому реєстрі заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість (далі – Тимчасовий реєстр), поданих до 01.02.2016, за якими станом на 01.01.2017 суми ПДВ не відшкодовані з бюджету, здійснюється у хронологічному порядку відповідно до черговості надходження заяв про повернення таких сум бюджетного відшкодування ПДВ у межах сум, визначених законом про Державний бюджет України на відповідний рік.

Місячний обсяг такого бюджетного відшкодування не може перевищувати 2,8% загальної суми бюджетного відшкодування з державного бюджету за попередній календарний місяць за Реєстром заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість.

Внесення даних та ведення Тимчасового реєстру здійснюється у порядку, визначеному статтею 200 ПКУ та ПКМУ від 25.01.2017 №26 «Про затвердження Порядку ведення реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість».

Безпомилково діяти в рамках законного податкового поля досить складно, але немає такої помилки, яку б неможливо було виправити. Про те, як правильно та вчасно виправити помилки у податковій звітності і таким чином уникнути відповідальності за порушення норм податкового законодавства розповіла Наталія Музика.