Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Робота податківців Городоцької ОДПІ зі зверненнями

15.06.2017

Під час проведення «круглого столу» начальник відділу обслуговування платників Роман Байбак повідомив, що протягом січня-травня 2017 року на сервісний центр «Пульс» повідомлень не надходило.

Нагадав, що громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про можливі корупційні та кримінальні правопорушення у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДФС та її територіальних органів, переміщення через митний кордон України товарів з приховуванням від митного контролю,  утворення черг на митних постах, в пунктах пропуску та у Центрах обслуговування платників, виникнення ситуацій, які можуть бути вирішені оперативно (перевищення терміну надання адміністративної послуги, відмова в записі на особистий прийом, відмова в прийнятті вхідної кореспонденції). Інформація приймається за номером цілодобової телефонної лінії сервісу «Пульс»: (044) 284-00-07.

Також повідомив, що з початку року до Городоцької ОДПІ надійшло 5 письмових звернень громадян. Відповіді на звернення надано без порушення термінів.

Скарг та повторних зверненнь громадян з початку року до ОДПІ не надходило.

Станом на 01.06.2017 до ОДПІ надійшло 20 запитів на отримання публічної інформації.