Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Відбулась зустріч з представниками бізнесу

14.07.2017

Нещодавно в Стрийській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбулася чергова зустріч за участі представників малого та середнього бізнесу, під час якої обговорено актуальні питання щодо наповнення дохідної частини бюджету та легалізації заробітної плати.

На початку зустрічі начальник інспекції Роман Гладій наголосив, що основне завдання Державної фіскальної служби – створити рівні умови для всіх суб’єктів господарювання, якісне обслуговування бізнесу та зменшення тиску на платників податків.

Посадовець ознайомив присутніх з підсумками роботи інспекції в напрямку забезпечення надходжень до бюджетів регіону. До Зведеного бюджету України впродовж січня - червня 2017 року платники м.Стрия, м.Моршина та Стрийського району перерахували 593 456,6 тис.грн. Зокрема, платники спрямували до державного бюджету: податку на додану вартість – 65605,9 тис.грн, рентної плати за користування надрами – 182199,1 тис. грн, військового збору – 10864,6 тис.грн, ЄСВ- 149860,8 тис. гривень. 

До місцевого бюджету забезпечено 260481,1 тис.грн. податків і зборів, що на 68038,5 тис.грн. більше, в порівнянні з відповідним періодом минулого року. За січень - червень 2017 року до місцевих бюджетів надійшло 188 744,0 тис.грн. - податку на доходи фізичних осіб, 8 439,2 тис.грн. - акцизного збору, 22 622,5 тис.грн. - єдиного податку, 26 113,1 тис.грн. - плати за землю, 1 230,4тис.грн. - плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки - 4 761,7 тис. гривень.

Під час зустрічі також обговорювалися питання своєчасної сплати податків, погашення заборгованості, легалізації заробітної плати та рівномірне наповнення місцевого бюджету, а також проблемні питання, які виникають у платників під час застосування новацій податкового законодавства. На завершення зустрічі учасники отримали відповіді на проблемні запитання. Начальник Стрийської ОДПІ Роман Гладій висловив подяку учасникам зустрічі та запевнив, що думка представників бізнесу є важливою в діяльності фіскальної служби.