Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Семінар для платників податків

12.10.2017

Нещодавно фахівці Миколаївського відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області провели семінар для платників податків на тему: «Нове в оподаткуванні. Актуальні питання оподаткування для платників податків – юридичних та фізичних осіб».

Платникам податків було детально роз’яснено про блокування податкових накладних: як діяти при отриманні квитанції про зупинення реєстрації, на що слід звернути увагу при заповненні Таблиці даних платника податків, як оскаржити рішення про відмову в реєстрації;

- як коригується фінрезультат до оподаткування на різниці, що виникають за фінансовими операціями, та як відобразити їх у додатку РІ до декларації;

- коли «єдинники» вперше мають звітувати за оновленою формою декларації;

- чи потрібно сплачувати мито при розмитненні автомобілів, ввезених із Канади;

- що роботодавцю потрібно знати при оформленні працівників-інвалідів;

- за допущення яких порушень на підприємстві відповідає директор, а яких – головний бухгалтер;

- який порядок формування податкового кредиту при безоплатному отриманні від нерезидента необоротних активів;

- як діяти, якщо податкову накладну зареєстровано помилково;

- чи потрібно здійснювати доплату акцизу на суму різниці у ставках при повторній реалізації поверненого підакцизного товару;

- як оподатковуються ПДВ операції з купівлі-продажу майнових прав на нерухомість;

- що є базою нарахування ЄСВ при виплаті винагороди за договором ЦПХ: мінімальна зарплата чи фактична сума винагороди;

- які є пільги для працюючих жінок та за яких умов вони надаються.

Увага присутніх акцентувалась на підвищенні якості обслуговування та досягненні максимального рівня зручностей для платників, податкові сервіси, та перевагах подання звітності в електронному вигляді. Представники бізнесу отримали вичерпну інформацію, щодо діяльності Акредитованого центру сертифікації ключів, метою якого є безкоштовне надання послуг електронного цифрового підпису підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності.

Учасників семінару ознайомлено зі змінами в адмініструванні податку на прибуток, ПДВ, єдиного соціального внеску, податку на нерухоме майно, військового збору, порядку та термінів подання податкової звітності.

Найбільшу зацікавленість у представників бізнесу викликала система електронного адміністрування ПДВ. Учасників семінару ознайомлено з особливостями заповнення декларації з ПДВ та додатків до неї, механізмом складання розрахунків коригування до податкових накладних, порядку та термінів їх реєстрації в Єдиному реєстрі тощо.

Платники податків мали можливість не тільки ознайомитися з нововведеннями податкового законодавства, а й  отримати  відповіді  на запитання.