Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Проведено практикум для юридичних осіб

12.10.2017

Днями фахівцями Самбірської ОДПІ було проведено черговий семінар-практикум для платників податків-юридичних осіб. Учасники зібрання отримали нагоду дізнатись про новації законодавства та останні роз’яснення ДФС України в частині оподаткування юридичних осіб.

Присутніх проінформували про стан забезпечення надходжень до  бюджетів всіх рівнів, про реформування фіскальної служби, про надання адміністративних послуг Центром обслуговування платників, про розширення кількості електронних сервісів ДФС. Акцент цього разу було зроблено на нових можливостях електронного кабінету платника податків, зокрема, для платників ПДВ, яких вкотре закликали бути обачними і не піддаватися на провокації телефонних шахраїв.

Також, залучені фахівці підрозділів території обслуговування Самбірської ОДПІ, які брали участь в практикумі, зупинились на актуальних питаннях функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ, моніторингу відповідності  податкових накладних критеріям оцінки ризиків. Детально розглянули дії платників, у разі зупинення реєстрації податкових накладних, правильності та повноти формування документів для їх розблокування.

Серед іншого, розглядалися питання оподаткування ПДФО окремих видів доходів, правильності заповнення форми 1-ДФ та легалізації заробітної плати працівників.

Окремо висвітлювалась тема застосування реєстраторів розрахункових операцій та здійснення готівкових розрахунків суб’єктами господарювання.

Наприкінці практикуму фахівці фіскальної служби дали відповіді на запитання платників.