Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Семінар на тему: «Новації в податковому законодавстві»

10.11.2017

Нещодавно в актовому залі Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, проведено семінар на тему: «Новації в податковому законодавстві». Семінар відбувся за участі провідних фахівців Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області та заступника начальника відділу адміністрування та контролю за відшкодуванням ПДВ і камеральних перевірок податкової звітності  платників території обслуговування Стрийської ОДПІ управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Львівській обл. Бричко О.Б.                        

На семінарі висвітлено найактуальніші питання, щодо внесення змін до наказу ДФС України від 30.06.2017 № 461 в частині вдосконалення процесу здійснення автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування Критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Крім цього, присутнім нагадали про необхідність дотримання роботодавцями податкового законодавства при працевлаштуванні найманих працівників.

Акцентовано увагу присутніх на можливості використання в роботі різноманітних електронних сервісів, що розміщенні на веб-порталі ДФС України, зокрема мова йшла про електронний кабінет платника податків.

В процесі обговорення змін усім запитувачам надано відповіді.