Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На Сокальщині податківці разом з органами місцевої влади вирішують питання легалізації зарплатні

10.11.2017

Питання легалізації заробітної плати населення було і залишається надзвичайно актуальним, оскільки саме від величини страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, з якої сплачені внески, залежить рівень соціального та пенсійного захисту людини.

В Сокалі нещодавно відбулося чергове засiдання робочої групи з легалiзацiї виплати заробiтної плати за участі начальника Сокальського відділення Червоноградської ОДПI Наталії Жолудєвої та фахівців Сокальського об’єднаного управління ПФУ Львівської області, управління праці та зайнятості населення Сокальської РДА, керівників підрозділів Сокальської РДА.

Цього разу знову порушували злободенну тему легалізації заробітної плати і трудових відносин. Найбільш поширеними порушеннями роботодавцями норм законодавства про працю є: використання найманої праці без оформлення трудових відносин та виплата зарплати без сплати податків до бюджету.

Начальник  Сокальського відділення Червоноградської ОДПI Наталія Жолудєва розповіла про способи і методи боротьби податківців для покращення становища з легалізації заробітної плати і ліквідації прихованої зайнятості, також попередила платників  про відповідальність  за порушення норм чинного трудового законодавства.

„Влаштовуємо співбесіди, роз’яснюємо норми трудового законодавства, пропонуємо фахову допомогу, попереджаємо про можливі наслідки тощо. І є результати. Але на фоні „вилікуваних” трудових відносин, на жаль, продовжують народжуватися нові, які знову потребують уваги і втручання”, - підсумувала доповідь Наталія Жолудєва.

У ході діалогу увагу присутніх було звернено на завданнях, які стоять перед органами влади району, аби в повному обсязі легалізувати робочі місця на підприємствах, збільшити розмір заробітної плати, надходження до бюджету. Учасники зустрічі обмінялися думками та окреслили низку конкретних пропозицій для створення більш зручних умов для ведення бізнесу, а також отримали відповіді на проблемні питання.