Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Легалізація зарплати на контролі податківців Сокальщини

07.12.2017

У залі засідань Сокальської РДА відбулося чергове засідання комісії  з питань  легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Засідання проходило за участю начальника Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Наталії Жолудєвої та фахівців Сокальського об’єднаного управління ПФУ Львівської області, управління праці та зайнятості населення Сокальської РДА, керівників підрозділів Сокальської РДА.

На комісії було заслухано 7 представників підприємств, установ, організацій та підприємців, працівники яких згідно поданої звітності за жовтень 2017 року мали нараховану заробітну плату меншу мінімального рівня.  Окрім того, з 4 підприємцями проведено превентивно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання умов законодавства про працю, значення офіційного оформлення трудових відносин та соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість.

Представники комісії звернули увагу на безумовне дотримання роботодавцями законодавства про працю, легалізацію робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень, про останні зміни в законодавстві, а також про посилення відповідальності за порушення в сфері праці. Надали роз’яснення щодо застосування Закону України від 06.12.2016 №1774-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України». Наголосили на тому, що у разі недотримання норм чинного законодавства, кожен роботодавець ризикує нести адміністративну відповідальність.