Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про новації податкового законодавства на семінарі з підприємцями

11.01.2018

Нещодавно в приміщенні Червоноградської ОДПІ відбувся семінар для фізичних осіб - підприємців з актуальних питань податкового законодавства.

Податківці наголосили, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» з 1 січня 2018 року збільшено мінімальну заробітну плату, яка тепер становитиме 3723 грн. на місяць, та прожитковий мінімум для працездатної особи - до 1762 гривень. Відповідно для підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, збільшується сума сплати єдиного податку.

Так, для першої групи платників єдиного податку – в межах до 10% розміру прожиткового мінімуму (тобто в 2018 році ставка єдиного податку буде не більше 176,20 грн. на місяць); для другої групи платників єдиного податку – в межах до 20% розміру мінімальної заробітної плати (до 744,60 грн на місяць).

Особливу увагу учасників зустрічі було звернуто на законодавчі новації, зокрема щодо нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зокрема, фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, а також ті, що на загальній системі оподаткування та провадять незалежну професійну діяльність, у 2018 році сплачуватимуть за місяць не менше розміру мінімального страхового внеску - 819,06 гривень.

Також платникам нагадали про функціонування Електронного кабінету, порядок функціонування якого затверджено наказом Міністерства фінансів України від 14 липня 2017 року № 637 та інші сервіси ДФС.

На завершення заходу фахівці фіскального відомства звернули увагу, що розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків протягом 2017 року.