Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Легалізація заробітної плати – це забезпечення майбутнього для кожного з нас

11.01.2018

У приміщенні Сокальської РДА нещодавно відбулося чергове засідання комісії  з питань  легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Засідання проходило за участю начальника Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Наталії Жолудєвої та фахівців Сокальського об’єднаного управління ПФУ Львівської області, управління праці та зайнятості населення Сокольської РДА, керівників підрозділів Сокальської РДА.

На засідання комісії було запрошено суб’єктів господарювання, які нараховували та виплачували працівникам заробітну плату у розмірі, меншому за передбачений законодавством рівень мінімальної заробітної плати. Посадові особи підприємств та ФОП надали пояснення причин виплати найманим працівникам заробітної плати у розмірі, меншому за мінімальний.

Начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Наталія Жолудєва ознайомила присутніх із Законами України, якими внесено зміни до Податкового кодексу України.

Особлива увага приділялась підвищенню розміру мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018 року до рівня 3723 гривень, що матиме суттєвий вплив на податкову політику в Україні, зокрема, на розмір ставок єдиного податку та податку на нерухоме майно, визначення ряду показників  податку на доходи фізичних осіб тощо.

Присутні піднімали проблемні питання, що потребують вирішення на законодавчому рівні та жваво обговорювали зміни до Податкового кодексу.