Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Запрошуємо на практичні заняття з питань електронної звітності

12.01.2018

Жовківське відділення Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області запрошує на чергові тренінги платників Жовківського району. У процесі навчання фахівці інспекції ознайомлять учасників з основами користування електронним цифровим підписом та поданням звітності засобами електронного зв’язку.

Податківці розкажуть і практично покажуть, як саме відбувається процес електронного звітування, за допомогою яких програм формуються, підписуються та відправляються звіти, яка роль в даному процесі відведена електронному цифровому підпису.

Жовківські податківці нагадують, що звітність, надіслана електронною поштою через мережу Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису, крім економії часу, не потребує дублювання на паперових носіях, а також їх зберігання.

Запрошуємо усіх охочих на такі практичні навчання, які проводяться у центрі обслуговування платників податків Жовківського відділення Личаківської ОДПІ щоденно.