Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Відбулась зустріч підприємців міста з директором департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Романом Филипівим

09.02.2018

Нещодавно в залі засідань Моршинської міської ради відбулась зустріч підприємців міста з директором департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Романом Филипівим. На цій зустрічі був присутній перший заступник Стрийської ОДПІ Володимир Сачко та представники Моршинської міської ради, управління інвестиційної політики, департаменту архітектури та розвитку містобудування ЛОДА, інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області, Головного Управління Держгеокадастру у Львівській області, представники ПАТ “ЛЬВІГАЗ” та ПАТ “Львівобленерго” головного управління ДФС у Львівській області. Зустріч розпочав міський голова Руслан Ільницький.

Метою зустрічі було вирішення проблемних питань підприємств, що виникають у процесі здійснення ними господарської діяльності та стримують процес інвестування. Роман Степанович розповів, як ЛОДА працює в напрямку супроводу інвестиційних проектів. Зауважив, що проблемні питання, які виникають при веденні господарської діяльності можна вирішити за допомогою спеціально призначеної відповідальної особи за супровід інвестиційних об’єктів Моршинської міської ради та представив відповідального представника. Наголосив, що органам влади потрібно пропонувати свою допомогу суб’єктам господарювання і налагоджувати їх довіру до влади. Також зазначив, що відділ залучення інвестицій ЛОДА на 2018р. пропонує допомогу у пошуку потенційного інвестора для суб’єктів господарювання, які за браком коштів не можуть здійснювати підприємницьку діяльність та розповів як саме здійснює свою роботу даний відділ (заплановані бізнес-дні на яких розповідається про можливість ведення бізнесу в Україні, постійне інформування існуючих інвесторів про потенційні інвестиційні об’єкти, проведення Міжнародного економічного форуму тощо).