Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Податки заради майбутнього

09.02.2018

Днями заступник начальника-начальник Кам’янка-Бузького відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Тарас Григорович Печора  провів  зустріч з представниками бізнесу. Розпочинаючи зустріч, Тарас Григорович звернув увагу платників на своєчасну та добросовісну сплату податків.

Посадовець зазначив, що основою будь-якого суспільного розвитку є спосіб виробництва матеріальних благ. Саме він визначає політичні, соціальні, духовні, моральні та інші процеси життя в суспільстві. Економічна структура суспільства є реальним економічним базисом цього суспільства, а політичні, ідеологічні та юридичні явища - його надбудовою. До політичної надбудови належить і держава.

Держава - це суверенна політико-територіальна організація влади певної частини населення в соціальна неоднорідному суспільстві, що має спеціальний апарат управління і примусу, здатна за допомогою права робити свої веління загальнообов'язковими для населення всієї країни, а також здійснювати керівництво та управління загальносуспільними справами. Головним інструментом впливу держави на економічну активність є податки.    У важкий економічний період для нашої держави, ми українці, як єдина та сильна нація повинні приділити особливу увагу нашому майбутньому, нашому місту та нашій країні.

Кожен справжній, добросовісний патріот усвідомлює, що завдяки сплаті податків держава може виплачувати допомогу з безробіття, пенсії, зарплати вчителям, лікарям, працівникам культури, виділяються кошти на підвищення обороноздатності нашої країни, соціальні програми місцевого та державного значень.

Кам’янка-Бузьке відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області звертає увагу, що сплата податків – є конституційним обов’язком кожного громадянина України, та висловлює подяку всім небайдужим громадянам, які не стоять осторонь та вкладають свою душу, свою працю та зусилля в розвиток та процвітання наших родин, нашого міста та нашої держави загалом.