Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Про зміни у податковому законодавстві розповіли податківці

12.02.2018

В Золочівському відділенні Буської ОДПІ відбулась зустріч з суб’єктами господарювання району щодо змін у податковому законодавстві за участі фахівців підрозділів адміністрування податків і зборів з юридичних, фізичних осіб території обслуговування Буської ОДПІ.

На початку заходу присутніх повідомили про стан забезпечення надходжень до бюджетів всіх рівнів за січень п.р., надання адміністративних послуг працівниками відділення, функціонування електронних сервісів ДФС, зокрема, «Електронного кабінету платника». 

Також учасників зустрічі ознайомлено з останніми змінами до Податкового кодексу щодо адміністрування податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств, податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інших питаннях.

На завершення зустрічі податківці нагадали про проведення кампанії декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року.