Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Підприємцям Самбірщини розповіли про податкові новації 2018 року

14.02.2018

Днями для платників Самбірської ОДПІ представники податкової інспекції провели тематичний семінар, присвячений основним змінам у податковому законодавстві.

Відкриваючи захід, начальник Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Ігор Малецький зазначив, що з початку року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році", яким внесено зміни до Податкового кодексу України. Вони стосуються як юридичних, так і фізичних осіб. Він ознайомив з основними змінами податку на додану вартість. Також звернув увагу, що з 1 січня 2018 року збільшено мінімальну заробітну плату, яка тепер становить 3723 гривні на місяць, та прожитковий мінімум для працездатної особи – до 1762 гривень. Відповідно, для підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, збільшується сума сплати єдиного податку.

У ході семінару фахівці служби роз'яснили зміни щодо податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, єдиного податку, ресурсних платежів та плати за землю. Окремо було акцентовано на помилках, які допускаються при заповненні звітності та інших питаннях.

Податківці нагадали, що з 1 січня 2018 року стартувала кампанія декларування майнового стану і доходів, отриманих громадянами у 2017 році. Декларацію слід подати до органів державної фіскальної служби за новою формою за місцем реєстрації. А фізичні особи, які мають намір скористатися правом на податкову знижку, подають декларацію упродовж всього 2018 року.

Присутнім наголосили, що для зручності платників вже кілька років успішно працює сервіс фіскальної служби України "Електронний кабінет платника" за допомогою якого можна не тільки подати всю податкову звітність, не відвідуючи податкову інспекцію, а й перевірити стан розрахунків за всіма видами податків тощо.

Такі заходи є досить корисними для платників податків. Безкоштовні семінари користуються популярністю. Обрані теми визначаються з таким розрахунком, щоб у платників не виникало проблем під час сплати податків та складання звітності, – підкреслив начальник Самбірської ОДПІ Ігор Малецький.

Платники отримали відповіді на актуальні запитання та практичні поради щодо застосування податкового законодавства.