Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Про кампанію декларування доходів громадян у 2018 році під час засідання круглого столу

13.03.2018

Днями у Самбірській ОДПІ відбулось засідання круглого столу заступника начальника Михайла Білого з питань оподаткування та декларування доходів громадян за участі громадян та представників бізнесу.

Приводом для зустрічі стала кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року, яка розпочалась з 1 січня та триватиме до 1 травня 2018 року, та зміни до податкового законодавства які вступили в дію з 01.01.2018.

Під час засідання, заступник начальника Михайло Білий повідомив, що у 2018 році декларування доходів пов’язано з виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб норм Податкового кодексу України, згідно з якими громадяни зобов’язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками 2017 року. Також він роз’яснив у яких випадках громадяни зобов'язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи, а також, які витрати можна включати в декларацію з метою отримання податкової знижки та повідомив, що декларанти податку на доходи фізичних осіб мають змогу заповнювати та направляти до органів ДФС декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет, скориставшись оnlain-сервісом ДФС.

Самбірська ОДПІ запрошує громадян завітати до 1 травня 2017 року до Центру обслуговування платників ОДПІ, та прозвітувати про отримані доходи у минулому році. При виникненні будь-яких питань щодо заповнення декларацій про майновий стан і доходи, працівники ЦОПу завжди нададуть кваліфіковану допомогу.