Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Проведено семінар для платників Бущини

13.03.2018

Фахівцями Буської ОДПІ проведено семінар з платниками податків – юридичними особами та підприємцями за участі працівників ГУ ДФС у Львівській області території обслуговування Буської ОДПІ.

Присутнім розповіли про зміни в законодавстві, що стосуються проведення готівкових розрахунків та використання реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування. Зазначили законодавчі новації в справлянні єдиного внеску, наголосивши на термінах сплати ЄСВ для членів фермерських господарств, підприємців, які перебувають на загальній системі оподаткування та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність (не пізніше 19-го числа місяця, що настає за кварталом за який сплачується єдиний внесок). Звернули увагу на дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасності та повноти сплати податків, легальне використання робочої сили. 

В ході заходу проінформовано про оприлюднення проекту наказу Мінфіну України щодо змін до форми податкової декларації з ПДВ; про роз’яснення ДФС України (лист від 26.02.2018 №5715/7/99-99-15-03-02-17) щодо подання с/г товаровиробниками – колишніми суб’єктами спецрежиму оподаткування ПДВ інформації для перерахунку реєстраційного ліміту в СЕА ПДВ.

Крім цього, податківці роз’яснили особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян, відповіли на запитання присутніх.