Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Дрогобичі з місцевими роботодавцями проводять бесіди щодо легалізації робочих місць та зарплати

14.03.2018

Днями відбулося виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Дрогобицької міської ради за участі старшого державного ревізора-інспектора відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Дрогобицької ОДПІ Марії Галин по питанню проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо соціального захисту працівників, погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам та недопущення її виникнення у майбутньому, забезпечення виконання мінімальних гарантій в оплаті праці та зростання рівня середньої заробітної плати працюючих.

Засідання проведено за місцем провадження господарської діяльності 4-ох суб’єктів господарювання м. Дрогобича. В ході засідання обговорено питання щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, легального використання робочої сили.

Роботодавцям рекомендовано вжити усіх заходів щодо збільшення рівня заробітної плати працівникам, а також повідомлено про відповідальність за порушення норм трудового законодавства.

Виїзні засідання робочої групи відбуватимуться й надалі.