Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Участь керівництва Дрогобицької ОДПІ у засіданні Бориславської міської ради

14.03.2018

Днями, у Бориславській міській раді відбулося засідання щотижневої наради міського голови з керівниками структурних підрозділів та держустанов міста, у якому прийняв участь в.о. заступника начальника – начальника Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ Павло Хохун.

Одним із питань порядку денного було підбиття підсумків засідань робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, про що прозвітував член комісії - начальник відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Дрогобицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Олег Кручай.

Протягом січня-лютого 2018 року в Бориславській міській раді проведено 5 зустрічей комісії та заслухано 25 суб’єктів підприємницької діяльності (8 представників від юридичних осіб та 17 фізичних осіб), які за результатами поданої звітності з ЄСВ у листопаді-грудні 2017 року нараховували заробітну плату менше встановленого законодавством розміру.

Представники комісії особливу увагу звернули на дотриманні підприємцями законодавства про працю, легалізації робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень. Наголосили на тому, що у разі недотримання норм чинного законодавства про працю, кожен роботодавець ризикує нести адміністративну відповідальність. З платниками також проведено роз’яснювальну роботу і попереджено про відповідальність за недотримання вимог чинного законодавства у частині виплати мінімального рівня заробітної плати. Крім того наголошено на тому, що всім працівникам важливо знати та розуміти, що заробітна плата «в конвертах» – це не тільки неотримання соціальних пільг, виплат, а і мізерна пенсія на старість.

Очільник Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ Павло Хохун доповів присутнім про стан наповнення бюджетів м. Борислава за січень - лютий поточного року.

Податкові надходження до загального фонду Зведеного місцевого бюджету м. Борислава (в т.ч. смт. Східниця) у січні-лютому 2018 року склали 22 631,2 тис. гривень.

В структурі надходжень до місцевого бюджету найбільшу питому вагу займають:

- податок на доходи з фізичних осіб – 12 644,4 тис. гривень;

- податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки - 511,2 тис. гривень;

- земельний податок та орендна плата за землю – 4 059,2 тис. гривень;

- єдиний податок сплачений юридичними та фізичними особами – 3 725,3 тис. гривень;

- акцизний податок з реалізації підакцизних товарів 633,6 тис. гривень.

В порівнянні з аналогічним періодом 2017 року податкові надходження до місцевого бюджету зросли на 3 518,1 тис. грн., або на 18,4 відсотка.

Платниками м. Борислава (в т.ч. смт.Східниця) до загального фонду Державного бюджету) у січні-лютому 2018 року сплачено 28 841,8 тис. гривень.

В структурі податкових надходжень до Державного бюджету найбільшу питому вагу займають:

- податок на доходи з фізичних осіб – 4 367,5 тис. гривень;

- податок на додану вартість – 5 770,0 тис. гривень;

- рентна плата за спеціальне користування надрами для добування нафти 11 328,6 тис. гривень;

- рентна плата за спеціальне користування надрами для добування газу 4 719,5 тис. гривень;

- військовий збір 1 293,4 тис. гривень.