Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Протягом березня за податковими послугами до Центру обслуговування платників звернулося понад 3 тисячі громадян

13.04.2018

Для забезпечення комфортних умов для платників податків у Городоцькій ОДПІ функціонує Центр обслуговування платників, у якому надаються адміністративні, консультативні та  інформаційні послуги.

У березні 2018 року працівниками відділу обслуговування платників Городоцької ОДПІ надано 3213 адміністративних послуг.

За звітний період надано 1815 карток платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Також, надано 164 витяги з реєстру платників єдиного податку, 186 зареєструвались платниками-«спрощенцями». Крім того, зареєстровано 138 книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку, 123 книги обліку розрахункових операцій, 20 РРО взято на податковий облік, видано 17 довідок про подану декларацію про майновий стан і доходи та 97 про відсутність заборгованості із платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів.

Усе активніше громадяни звертаються й за відносно новою адмінпослугою центру – отриманням відомостей з Державного реєстру фізичних осіб (ДРФО) про суму виплачених доходів та утриманих податків.

 «Аби громадяни могли працювати у комфортних умовах, ми намагаємося забезпечити у Центрах обслуговування платників податків якісне і швидке надання усього спектру адміністративних та інформаційно-комунікаційних послуг», – переконує начальник відділу обслуговування платників Роман Байбак.

Справді, у центрі створені всі умови для якісного обслуговування платників. Усе необхідне – реєстрація, консультації, надання адміністративних послуг, проведення звірок, прийом звітності, видача довідок, робота приймальні громадян – зосереджене в одному місці. У зонах очікування є місця для заповнення документів та заяв. Там же є зразки заповнених заяв та декларацій, а також інформаційні картки адміністративних послуг. Необхідна відвідувачам інформація розміщується на стендах  і постійно оновлюється.

Центр обслуговування платників надає послуги щоденно в робочі дні з 9-00 до 18-00год., у п’ятницю – з 9-00 до 17-00 год., в суботу – з 9-00 до 13-00 год., неділя – вихідний. Обідня перерва – з 13-00 до 14-00 год. В  останній день граничного строку подання податкової звітності час роботи ЦОП продовжується до 20-00 год.