Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В Буській ОДПІ відбувся семінар з актуальних питань податкового законодавства

16.04.2018

Фахівцями Буської ОДПІ проведено семінар з платниками податків – юридичними особами та підприємцями за участі працівників ГУ ДФС у Львівській області території обслуговування Буської ОДПІ.

У программі заходу висвітлювались питання звітування за результатами І-го кварталу п.р., вирахування та сплати єдиного внеску, здійснення діяльності на спрощеній системі оподаткування. Звернуто увагу, що реєстрацію платника єдиного податку може бути анульовано контролюючим органом шляхом виключення з Реєстру у разі порушення умов перебування на спрощеній системі, а це: перевищення обсягу доходу, здійснення недозволених видів діяльності або видів діяльності, не зазначених у Реєстрі, наявність податкового боргу.

Також платників інформовано про зміни до порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, новий порядок блокування податкових накладних. Зокрема, зазначено показники, за якими визначається позитивна податкова історія суб’єкта господарювання, критерії ризиковості платника та критерії ризиковості здійснення операцій.

На завершення зустрічі податківці нагадали про завершення кампанії декларування доходів громадян та надали відповіді на запитання присутніх.