Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Електронний кабінет платника - реальна економія часу

14.05.2018

Фахівці Центру обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ звертають увагу, що однією із основних завдань діяльності органів ДФС є електронізація сервісів.

Головний державний інспектор сектору обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Лілія Дика ознайомила відвідувачів ЦОП з сервісом «Електронний кабінет», який надає можливість платнику безкоштовно працювати в режимі реального часу за допомогою персональних комп’ютерів та смарт-пристроїв без встановлення спеціалізованого програмного забезпечення. Тобто, платник може працювати дистанційно, не відвідуючи центри обслуговування, а це значна економія часу.

Зокрема, податківець зазначила, що є дві функціональні частини «Електронного кабінету»: відкрита  (загальнодоступна) – вхід без ідентифікації користувача та приватна частина (особистий кабінет) – вхід за допомогою електронного цифрового підпису.

Приватна частина надає можливість отримання відомостей про доходи, створення і відсилку електронної декларації, листування з ДФС та з’ясування стану розрахунків з бюджетом, отримання доступу до публічної інформації.

Крім цього, Лілія Володимирівна роз’яснила, як дізнатися про ризики щодо діяльності партнерів по бізнесу. При цьому,  можна скористатись деякими сервісами, а саме: електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» дає змогу оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу, чи можливо він не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою.

Сервіс «Реєстр платників ПДВ», що інформує про зареєстрованих платників ПДВ, а сервіс «Анульована реєстрація платників ПДВ» допоможе дізнатися про осіб, позбавлених реєстрації як платників ПДВ за заявою платника податку, з ініціативи контролюючих органів чи за рішенням суду.

За допомогою сервісу «Перевірка свідоцтва платника єдиного податку» можна впевнитись в тому, що таке свідоцтво є дійсним.

Для перевірки надійності ділового партнера достатньо знати його код ЄДРПОУ або ж точну назву, ввести відому інформацію в одне з полів і система здійснить пошук по ряду баз даних, доступних для публічного використання, і повідомить результати пошуку.

Доступ до вказаних сервісів можливий як із веб-порталу ДФС України (http://sfs.gov.ua), так і з суб-сайту територіальних органів ГУ ДФС у Львівській області (http:// lv.sfs.gov.ua).