Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Сокальщина: підсумки деклараційної кампанії-2018

14.05.2018

Начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Наталія Жолудєва повідомила, що за підсумками проведеного декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році. до Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ податкові декларації про  майновий стан і доходи подали 207 громадян Сокальського району. 

Сума задекларованого доходу складає 24 528,7 тис. грн., що дозволить поповнити місцеві бюджети більш ніж на 878,7 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 211,2 тис. грн. військового збору. Із самостійно задекларованих громадянами зобов’язань до бюджетів уже надійшло 450,0 тис. млн. грн. ПДФО та військового збору - 119,7 тис. гривень.

Найбільша чисельність декларацій була подана громадянами, які отримали спадщину – 124, продаж нерухомого майна  - 22. Також до Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ надали свої декларації про майновий стан і доходи двоє громадян, які задекларували дохід більше 1 мільйона гривень. Загальна сума їх доходів склала – 9,0 млн. гривень.

Своїм правом на отримання податкової знижки станом на сьогодні скористалося 103 особи. За результатами самостійного проведення громадянами розрахунків, сума зайво сплаченого податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню складає 172,1  тис. гривень.

Наталія Жолудєва зазначила, що надходження сум податку на доходи фізичних осіб, який все ще залишається базовим, означає стабільність у нашому регіоні. Тому всі громадяни повинні розуміти, що сплачуючи цей податок, вони підтримують саме місцеві бюджети. І висловила подяку всім громадянам, які задекларували свої доходи за результатами 2017 року.