Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Про актуальні питання оподаткування на семінарі для платників податків Самбірщини

17.05.2018

Нещодавно фахівцями Самбірської ОДПІ був проведений семінар для бухгалтерів підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб-підприємців.

Присутнім розповіли про нововведення податкового законодавства, законопроектів, ПДВ: як працює на практиці оновлений порядок блокування реєстрації податкових накладних, податок на прибуток та інші нововведення.

Також звернули особливу увагу бухгалтерів СГ, підприємств, що від виконання СГ приписів чинного законодавства щодо зазначення у касових чеках РРО коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД напряму залежить зарахування частини акцизного податку  з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування, податку на доходи фізичних осіб, щодо декларування доходів громадян за підсумками 2017 року, про мінімальну зарплату у 2018 році та відповідальність за порушення норм трудового законодавства.