Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Нагородження учасників конкурсу дитячої творчості ,,Бюджет країни – очима дитини”

15.05.2018

Нещодавно в актовому залі Червоноградської ОДПІ відбулось урочисте нагородження дипломами переможців першого етапу конкурсу дитячої творчості ,,Бюджет країни – очима дитини”.

З вітальним словом до учасників заходу звернулась начальник інспекції Оксана Полтавець та зазначила, що конкурс дитячої творчості запроваджено Головним управлінням ДФС у Львівській області з метою формування економічної грамотності та податкової культури у школярів – майбутніх платників.

В конкурсі прийняли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів двох вікових категорій: від 7 до 11років та від 12 до 15 років.

За допомогою малюнків, творів, комп’ютерної анімації учні виразили своє бачення та підкреслили вагомість сплати податків у розбудові держави.

Кращі роботи відібрані для участі у другому етапі, який проводиться протягом травня у Головному управлінні ДФС у Львівській області.

На завершення заходу керівник податкової інспекції подякувала всім за участь в конкурсі та побажала школярам, їх батькам, вчителям здоров’я, натхнення та успіхів у майбутньому.