Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Буській ОДПІ відбувся семінар з актуальних питань податкового законодавства

07.06.2018

Фахівцями Буської ОДПІ проведено семінар з платниками податків – юридичними особами та підприємцями за участі працівників ГУ ДФС у Львівській області території обслуговування Буської ОДПІ.

Серед висвітлених питань – особливості оподаткування податком на додану вартість, застосування загальної та спрощеної систем оподаткування, сплата майнових податків з громадян та використання електронних сервісів ДФС України.

В ході заходу проінформовано про зміни до форм декларації з ПДВ, відповідно до наказу Мінфіну України від 23.03.2018 №381, звернувши увагу на подання даної звітності за новою формою у липні п.р. Проінформовано про новий сервіс в Електронному кабінеті - візуалізація повної інформації щодо податкової накладної з урахуванням всіх зареєстрованих до неї розрахунків коригування кількісних і вартісних показників. Повідомлено про нову форму заяви про взяття на облік платника єдиного внеску (члена фермерського господарства) (форма № 12-ЄСВ), яка затверджена наказом Мінфіну України від 29.03.2018 №393. Роз`яснено порядок ведення касових операцій, зазначивши, що Нацбанк України дозволив суб’єктам господарювання використовувати касові ордери старого зразка до 30 червня поточного року.

Також наголошено, що фізичні особи - платники податків зобов’язані подавати до податкової відомості про зміну даних (зміна прізвища чи місця проживання), які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання заяви за формою № 5ДР. Якщо платник не повідомляє ДФС про зміну реєстрації, то податкові повідомлення – рішення про сплату податків надсилаються на адресу, інформація про яку міститься у податковій, тобто стару адресу. Таким чином платник не ознайомлений із сумою проведених нарахувань. Внаслідок чого виникає податковий борг, штрафні санкції, арешт майна.

На завершення зустрічі платникам нагадали про мінімальні гарантії в оплаті праці та відповіли на запитання присутніх.