Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Аграріям Городоччини пояснили про основні аспекти антирейдерського законодавства

11.06.2018

Нещодавно у Городоцькій РДА відбулася зустріч з питань захисту прав аграріїв. Як зауважила начальник управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Львівській області Оксана Куманська-Нор, в області діє оперативний штаб з питань захисту прав землевласників, що був створеним за ініціативи Мін'юсту та на виконання протокольного доручення Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 року №14.

Начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Віталія Шепега, ознайомила учасників наради (реєстраторів, представників органів місцевого самоврядування, агрофірм, фермерів та громадян-землевласників земельних ділянок) з роботою головного територіального управління юстиції щодо захисту прав аграріїв від рейдерських захоплень земель та зібраного врожаю.

Також, в ході спілкування обговорили питання подання в податкові органи форми 20-ОПП про об’єкти оподаткування, дотримання законодавства при виплаті заробітної плати, зокрема, наголошено про необхідність збільшення заробітної плати працівникам, які задіяні у польових роботах, проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення, сплати єдиного соціального внеску членами фермерських господарств, підняття відсоткової плати за користування земельними частками-паями та інше.

В ході зустрічі аграрії мали можливість задати податківцям питання з актуальних питань оподаткування та отримати на них вичерпні відповіді.