Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Зустріч з представниками підприємств целюлозно-паперової галузі Жидачівщини

08.06.2018

Нещодавно у залі засідань Жидачівської РДА відбулася зустріч керівництва району із представниками підприємств целюлозно-паперової галузі Жидачівщини. У зустрічі взяв участь також начальник Жидачівського відділення Стрийської ОДПІ Володимир Гребінь.

Голова Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин зауважив, що підприємства целюлозно-паперової галузі відіграють провідну роль в соціально-економічному розвитку району, адже на сьогодні налічується більше  10 підприємств галузі: ПАТ „Жидачівський ЦПК”, ТзОВ „Монді Пекеджінг Бегс Юкрейн”, ПАТ „Кохавинська паперова фабрика”, ТзОВ „Дунапак-Україна”, ТзОВ „Інтер-Пак”, ТзОВ „Гал-Пак” ТзОВ Альянс Пак”, Торговий дім «Галпін», ТзОВ «Дунайпак», ТОВ «Модерн-Пак» та  ін.

Під час зустрічі наголошено на важливості налагодження партнерських відносин, які сприяли б створенню належних умов для залучення нових інвестицій у розвиток виробництва. На сьогодні актуальним є вирішення питань підвищення рівня заробітної плати на підприємствах, що сприятиме залученню фахових працівників, адже проблемою є те, що частина з них шукає вищого заробітку за межами нашої країни.

Позитивним є те, що сьогодні середня заробітна плата на підприємстві „Дунапак-Україна” складає 10389 грн, а на підприємстві „Монді Пекеджінг Бегс Юкрейн” ще вища – 14200 грн.

Голова Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин, представниця ГУ Держпраці у Львівській області Марія Гучко, керівники структурних підрозділів РДА та районних служб в ході спілкування із керівниками та представниками підприємств целюлозно-паперової галузі акцентували увагу на важливості вирішення проблем легалізації зайнятості, забезпечення підвищення рівня мінімальної і середньої заробітної плати працівників на підприємствах галузі, адже вона сьогодні коливається від 14 тис. грн до 3815 грн.