Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Про розгляд звернень та інформаційних запитів

12.07.2018

Червоноградська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області значну увагу приділяє розгляду звернень громадян. Протягом січня-червня 2018 року надійшло 2 письмові звернення від громадян та 10 адвокатських запитів з питань податкового боргу, контрольно-перевірочної роботи, нарахування та сплати податків та зборів, отримання доходів від підприємницької діяльності, реєстрації платником ПДВ, підтвердження статусу податкового резидента України тощо. Усі звернення та запити розглянуто відповідно до норм діючого законодавства.  

З метою забезпечення одного з основних прав громадянина-права на звернення, посадовими особами податкової інспекції проводиться особистий прийом громадян відповідно до затвердженого графіку. Записатися на прийом громадяни можуть у каб.№2 податкової інспекції або зателефонувавши за тел.3-98-06. Впродовж січня-червня поточного року до посадових осіб Червоноградської ОДПІ на особистий прийом звернувся 1 суб’єкт підприємницької діяльності щодо зміни відомостей про об’єкти оподаткування. Звернення розглянуто та надано роз’яснення.

Протягом I півріччя 2018 року спеціалістами Червоноградської ОДПІ розглянуто 2 запити на інформацію. У своїх запитах запитувачі звертались з питань надання інформації щодо посадових окладів, видачі реєстраційного номера облікової картки платника податків. Відповіді на запити надано у встановлений термін, передбачений законодавством.