Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На порядку денному – виплата заробітної плати не нижче мінімальної

10.08.2018

Днями відбулося чергове засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за участю керівництва Червоноградської ОДПІ, Червоноградського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, представників Головного управління Держпраці у Львівській області, Червоноградської міської ради, управління праці та соціального захисту населення, відділу економіки Червоноградської міської ради.

В ході засідання заслухали суб’єктів господарювання, які за червень 2018 року виплатили заробітну плату працівникам нижче мінімальної. Запрошені платники надали пояснення щодо причин нарахування та виплати найманим працівникам заробітної плати нижче законодавством встановленого мінімуму.

Члени комісії наголосили щодо необхідності виплати заробітної плати відповідно до норм трудового законодавства, дотриманні мінімальних гарантій в оплаті праці, легалізації трудових відносин. Було акцентовано на повній зайнятості працівників та оптимізації умов праці.