Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Зустріч із представниками готельно-ресторанного бізнесу у Жовкві

10.08.2018

Днями, у Жовкві відбулась зустріч жовківських податківців, керівників районної влади із представниками готельно-ресторанного бізнесу, які працюють на території Жовківського району.

Під час зустрічі обговорили питання офіційного працевлаштування найманих працівників, виплати за кваліфіковану працю належної заробітної плати, сплати податків, а також перспективи розвитку даної галузі.

Станом на 08.08.2018 року у Жовківському районі зареєстровано 193 СГД, які працюють у даній галузі. 22,7 % (44 СГД) виплачують мінімальну заробітну плату до кількості зареєстрованих.

Під час зустрічі суб’єктам підприємницької діяльності роздали пам’ятки інформативного характеру - «Детінізація заробітної плати – запорука майбутнього!»

Учасники зустрічі акцентували увагу і на тому, що Жовківський район має перспективи розвитку туризму, оскільки туристи досить часто відвідують Жовківщину,та обирають для тимчасового проживання міста, які знаходяться навколо Львова, оскільки тут у порівнянні з обласним центром - низький рівень цін та наявний номерний фонд у готелях.